O mnie...

Pan Dietka

Dietetyk kliniczny i propagator zdrowego stylu życia

Jestem dietetykiem klinicznym i propagatorem zdrowego stylu życia. Pracuję ze swoimi pacjentami już 10 lat wykorzystując wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach oraz podczas studiów magisterskich z dietetyki klinicznej.

Wśród moich pacjentów są zarówno osoby prywatne jak i zawodnicy reprezentujący takie dyscypliny sportowe jak: kolarstwo, triathlon, tenis ziemny, sporty walki czy kulturystyka. Wielu z tych sportowców to osoby z licznymi osiągnięcia zarówno na arenach krajowych i europejskich.

W mojej pracy najważniejszy nie jest jadłospis, ale trwała zmiana nawyków żywieniowych dostosowanych do potrzeb życiowych i trybu życia moich pacjentów. Stąd w mojej pracy ważne jest podejście holistyczne, gdzie oprócz analizy fizjologicznej ważne jest poznanie tła społecznego osób z którymi współpracuje.

Jako tzw. diet coach moim zadaniem jest to, aby moi pacjenci żyli zdrowo, cieszyli się życiem i aktywnie spędzali czas. Często już po kilku dniach dietoterapii moi podopieczni odzyskują energię, nie czują zmęczenia i dolegliwości bólowych, wynikające z nieodpowiedniej diety. Ich ciało przestaje być opuchnięte i staje się lżejsze.

Certyfikaty